PopisPožadujeme:
VŠ vítána / SŠ stavební
Vzdělání v oboru pozemní stavitelství
Autorizace podmínkou (autorizovaný technik nebo autorizovaný inženýr)
Praxe v oboru alespoň 3 roky
Řidičský průkaz sk. B
Časová flexibilita
Dobrý zdravotní stav
Manažerské schopnosti
Komunikativnost
Náplň práce:
Samostatné, pečlivé, odborné zodpovědné a hospodárné řízení stavby
Zastupování společnosti vůči objednateli, projektantovi, veřejnoprávním orgánům a subdodavatelům
Řízení a koordinace pracovníků i kapacity subdodavatelů
Soulad s uzavřenými smlouvami o dílo
Kontrola průběhu zakázek (termíny, kvalita, technologické postupy, rozpočet, soulad, s PD atd.)
Vhodné pro uchazeče hlavně z jihočeského kraje, středočeského kraje a Prahy
Možnost THP, ale i příkazní smlouva (živnostenský list)
Nástupní plat 40 000,-Kč - 45 000,-Kč, po zapracování 50 000,- Kč
Nástup ihned, Renata Steinbauerová, +420 702 283 480, renata@pradast.cz

Adresa: PRADAST, spol. s r.o., Sosní 949/27, 373 73 Štěpánovice u Českých Budějovic

Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěPRADAST, spol. s r.o. - Lišov, Sosní 949/27, 373 72 Lišov u Českých Budějovic Mzda minimálně40000 Kč Mzda maximálně45000 Kč Nastoupit od2019-04-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-02T08:47:52

Společnost

PRADAST, spol. s r.o.
  • PRADAST, spol. s r.o.
  • Kontakt : Renata Steinbauerová
  • Telefon : +420 702 283 480
  • E-mail : renata@pradast.cz
  • Adresa : PRADAST, spol. s r.o. - Lišov, Sosní 949/27, 373 72 Lišov u Českých Budějovic

Klíčová slova

oboru

kraje

000kč

autorizovaný

požadujeme vš

atd vhodné

středočeského

jihočeského

hlavně

uchazeče