PopisMísto výkonu práce:
Děčínská č.p. 32, 407 22 Benešov nad Ploučnicí

Co vás čeká na obsazované pozici?
práce s ručně vedeným el. vozíkem
práce s čárovým kódem (zahlašování výroby)
balení výrobků
zásobování montážních linek dílci pro finální výrobky
práce v kolektivu

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?
dobrá fyzická zdatnost
zájem učit se novým dovednostem
komunikativnost
zodpovědnost, pracovitost, časová flexibilita

Co vám můžeme nabídnout?
perspektivní společnost se silnou tradicí a přátelským kolektivem
ohodnocení: 19.000,- Kč - 22.000,- Kč (dle zkušeností uchazeče)

Ostatní benefity:
roční odměna (v r. 2016, 2017 a 2018 vyplaceno 25.000,- Kč na zaměstnance)
věrnostní odměny, odměny za pracovní/životní výročí
5 dnů dovolené navíc
penzijní připojištění
zvýhodněné zaměstnanecké půjčky, příspěvky na dětské tábory
závodní stravování

Pracovní doba: nepřetržitý provoz.
Místo pracoviště: Benešov nad Ploučnicí.
Možnost nástupu: dohodou.

V případě, že se Vám nabízená pracovní pozice líbí, neváhejte a zašlete nám životopis.
Kontakt: Ilona Vázlerová, Vedoucí personálního oddělení, e-mail: vazlerova@interkov.cz.
Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěINTERKOV spol. s r.o. - 02, Děčínská 32, 407 22 Benešov nad Ploučnicí Mzda minimálně19000 Kč Mzda maximálně22000 Kč Nastoupit od2019-03-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-21T01:55:43

Společnost

INTERKOV spol. s r.o.
  • INTERKOV spol. s r.o.
  • Kontakt : Ilona Vázlerová
  • Telefon : +420 412 599 215
  • Adresa : INTERKOV spol. s r.o. - 02, Děčínská 32, 407 22 Benešov nad Ploučnicí

Klíčová slova

odměny

místo

navícpenzijní

stravovánípracovní

tábory závodní

dětské

příspěvky

půjčky

zaměstnanecké

připojištění zvýhodněné