PopisNáplň práce:
- Tavení Al slitin, činnosti na technických zařízeních, dodržování technologické kázně
Požadujeme:
-samostatnost, pečlivost, rozhodnost, flexibilitu, vzdělání technického směru (např. SOU) výhodou, nikoliv podmínkou.
Nabízíme:
- Zázemí rychle se rozvíjející české firmy
- Měsíční výkonnostní odměnu
- Flexi pasy
- Možnost dalšího profesního růstu
- Pracovní poměr z počátku na dobu určitou, po zaučení a úspěšném zapracování lze změnit na dobu neurčitou
- Firemní teambuilding
- Za odpracované roky dovolená navíc
- Nástup co nejdříve, dle dohody
Vhodné pro absolventy.
Schůzku nutné domluvit předem e-mailem!!!

Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěAS-CASTING s.r.o. . Noviny pod Ralskem, Noviny pod Ralskem 152, 471 24 Mimoň Mzda minimálně26000 Kč Mzda maximálně34000 Kč Nastoupit od2019-02-21

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-21T01:55:43

Společnost

AS-CASTING s.r.o.
  • AS-CASTING s.r.o.
  • Kontakt : Petra Zelenková
  • Telefon : +420 487 874 320
  • Adresa : AS-CASTING s.r.o. . Noviny pod Ralskem, Noviny pod Ralskem 152, 471 24 Mimoň

Klíčová slova

náplň

dobuneurčitou

profesního

růstu

pracovní

poměr

počátku

dobu

určitou

zaučení