Popis Místo výkonu práce:
Tržní č.p. 1906/24, Děčín IV-Podmokly, 405 02 Děčín 2

Ředitel Katastrálního úřadu pro Ústecký kraj Ing. Karel Čtvrtečka vyhlašuje v návaznosti na § 178 odst. 1 zákona č. 234ú2014 Sb., o státní službě, ve znění pozdějších předpisů výběrové řízení na obsazení služebního místa ID: 56000060 - "odborný referent v oddělení právních vztahů k nemovitostem" na Katastrálním pracovišti Děčín (zástup za rodičovskou dovolenou - max. do 25. 1. 2020)

Požadujeme:
ÚSO vzdělání s maturitní zkouškou,
velmi dobrou znalost práce na PC, Word, Excel, Outlook,
komunikační dovednosti,
iniciativní přístup, spolehlivost, pečlivost, samostatnost,
čistý výpis z rejstříku trestů

Náplň práce:
vyznačování doručených listin v příslušných protokolech
zjišťování jejich způsobilosti k zápisu
jednání s vlastníky a státními orgány, jejich obesílání

Nabízíme:
pracovní poměr na dobu určitou (zástup na služebním místě za státní zaměstnankyni na rodičovské dovolené, max. do 25.1.2020, v souladu s § 178 odst. 1 zákona č. 234/2014 Sb., o státní službě, ve znění pozdějších předpisů),
odměňování v souladu s nařízením vlády č. 304/2014 Sb., o platových poměrech státních zaměstnanců, v závislosti na délce dosažené praxe (zařazení v 8. platové třídě - platová tabulka dle přílohy č. 2 nařízení vlády).
systém zaměstnaneckých a sociálních výhod (5 týdnů dovolené, FKSP, pružná pracovní doba, příspěvek na stravování),
možnost dalšího osobnostního a profesního rozvoje.

Předpokládaný termín nástupu: 1. 4. 2019

Strukturovaný životopis a motivační dopis zasílejte do 3. března 2019 nejlépe v elektronické podobě na adresu ivo.apfelbeck@cuzk.cz nebo v listinné podobě na Ing. Ivo Apfelbeck, ředitel KP Děčín, Katastrální úřad pro Ústecký kraj, KP Děčín, Tržní 1906/24, 405 90 Děčín IV., který je zároveň připraven Vám poskytnout podrobnější informace k výběrovému řízení na telefonu 412 557 073.
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěKatastrální úřad pro Ústecký kraj se sídlem v Ústí nad Labem - 03 (Děčín), Tržní 1906/24, Děčín IV-Podmokly, 405 02 Děčín 2 Mzda minimálně16800 Kč Mzda maximálně25330 Kč Nastoupit od2019-04-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-21T01:55:43

Katastrální úřad pro Ústecký kraj se sídlem v Ústí nad Labem
  • Katastrální úřad pro Ústecký kraj se sídlem v Ústí nad Labem
  • Kontakt : Ivo Apfelbeck
  • Telefon : +420 412 557 073
  • Adresa : Katastrální úřad pro Ústecký kraj se sídlem v Ústí nad Labem - 03 (Děčín), Tržní 1906/24, Děčín IV-Podmokly, 405 02 Děčín 2

Klíčová slova

děčín

státní

souladu

odst

max

dovolené

zástup

podobě

řízení

znění