PopisMísto výkonu práce: Revoluční 1930/86, Ústí nad Labem.
Pracovní náplň:
- provádí čištění vnitřku železničních cisteren
- drobné opravy příslušenství železničních cisteren
- provozní těsnostní zkoušky železničních cisteren
Požadujeme:
- vyučení v technickém oboru
- manuální zručnost
- samostatnost
- řidičský průkaz sk. B výhodou
Nabízíme:
- týden dovolené navíc
- zvýhodněné stravování v závodní jídelně
Kontakt: osobnš od 08:00 do 15:00 hod na uvedenou adresu pí Rollingerová Petra
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěRevoluční 1930/86, Ústí nad Labem-centrum, 400 01 Ústí nad Labem 1 Mzda minimálně21000 Kč Nastoupit od2019-03-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-21T01:55:43

Společnost

Spolek pro chemickou a hutní výrobu, akciová společnost
  • Spolek pro chemickou a hutní výrobu, akciová společnost
  • Kontakt : Petra Rollingerová
  • Telefon : +420 477 162 270
  • Adresa : Revoluční 1930/86, Ústí nad Labem-centrum, 400 01 Ústí nad Labem 1

Klíčová slova

železničních

cisteren

samostatnost

řidičský

průkaz

výhodou nabízíme

týden

dovolené

navíc

zvýhodněné