PopisNáplň práce: poskytování podpory při běžných denních činnostech klientů.

Nabízíme: nástupní plat dle stupnice platových tarifů Nařízení vlády 340/ 2017 Sb., zvláštní příplatek, osobní ohodnocení.

Požadujeme: trestní bezúhonnost, ŘP sk. B

Nutný telefonický kontakt předem! Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěDomov Jeřabina Pelhřimov, příspěvková organizace - pracoviště Onšov, Onšov 1, 395 01 Pacov Mzda minimálně16000 Kč Mzda maximálně27000 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-24T01:58:10

Společnost

Domov Jeřabina Pelhřimov, příspěvková organizace
  • Domov Jeřabina Pelhřimov, příspěvková organizace
  • Kontakt : Michaela Petrů
  • Telefon : +420 565 443 926
  • E-mail : petru.m@domovjerabina.cz
  • Adresa : Domov Jeřabina Pelhřimov, příspěvková organizace - pracoviště Onšov, Onšov 1, 395 01 Pacov

Klíčová slova

náplň

nařízení

kontakt

telefonický

bnutný

bezúhonnost

trestní

ohodnocenípožadujeme

osobní