PopisMísto výkonu práce: Betonářská 239/10, Ostrava - Muglinov

Kontakt: své životopisy prosím zasílejte emailem na prace@czechcooltrade.cz, při emailové komunikaci do předmětu emailu uveďte název pozice a firmy, kde se o zaměstnání ucházíte.
Pokud se neozveme do 14 dnů, vybrali jsme jiného kandidáta.

O firmě: Zaměřujeme se na obor elektromontáže technologických rozvodů, kompletní výstavby a rekonstrukcí staveb, provádění dešťových a splaškových kanalizací, rekonstrukcí obvodového pláště budov a tepelných izolací.

Náplň práce: Montér elektrických technologických rozovdů

Požadavky: znalost elektrických zařízení

Nabízíme: stabilní práci v zavedené společnosti, účast na zajímavých projektech, možnost nástupu dle domluvy.

Vhodné i pro absolventy.
Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěBetonářská 239/10, Muglinov, 712 00 Ostrava 12 Mzda minimálně14900 Kč Nastoupit od2018-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-05-08T02:02:44

Společnost

OBDOMONT s.r.o.
  • OBDOMONT s.r.o.
  • Kontakt : Pavel Dombek
  • Adresa : Betonářská 239/10, Muglinov, 712 00 Ostrava 12

Klíčová slova

rekonstrukcí

elektrických

práce

technologických

staveb

provádění

dešťových

splaškových

kanalizací

obvodového