PopisProvozovna v Českých Budějovicích prozatím není známa, hledají se prostory.
NÁPLŇ PRÁCE:servis a opravy vratové techniky (vrata, brány, ploty), protipovodňových a protipožárních systémů a dalšího sortimentu naší společnosti, uvedení instalovaného zařízení do provozu, nakládka a vykládka zboží a materiálu, komunikace se zákazníky a zaškolování obsluhy zařízení, práce na 1 (ranní) směnu
POŽADAVKY: Hledáme pracovitého a manuálně zručného člověka, který spolu s kolegou vytvoří dobrou partu. Uchazeč by měl mít:
- elektro vzdělání (osvědčení dle vyhlášky 50/78 Sb., min. § 5)
- nebo svářečský průkaz (CO2 nebo elektroda) . Neplatná osvědčení nebo průkazy nevadí - zajistíme jejich obnovení. Podmínkou je trestní bezúhonnost uchazeče a řidičský průkaz B.
NABÍZÍME: zázemí prosperující společnosti a stabilní dlouhodobé zaměstnání, motivující mzdové ohodnocení a možnost osobního a finančního růstu, zajímavou práci s moderní technologií, smlouvu na dobu neurčitou, plán zaškolení na pracovní pozici, který Vám pomůže v prvních měsícíh, zaměstnanecké výhody a benefity, vzdělávací kurzy a školení, nástup ihned nebo dle dohody Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěJaP - Jacina, s.r.o. ČB, České Budějovice Mzda minimálně24000 Kč Nastoupit od2019-01-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-11-30T04:35:08

Společnost

JaP - Jacina, s.r.o.
  • JaP - Jacina, s.r.o.
  • Kontakt : Šárka Libichová
  • Telefon : +420 731 661 187
  • Adresa : JaP - Jacina, s.r.o. ČB, České Budějovice

Klíčová slova

dle

společnosti

osvědčení

zařízení

průkaz

kurzy

uchazeče

mzdové

motivující

zaměstnání