PopisNáplň práce: zajištění chodu recepce, každodenní komunikace s klienty, kompletní vedení drobných zakázek, administrativa, nákup materiálu, expedice, spolupráce s grafickým oddělením.
Požadujeme: min. SŠ vzdělání, dobrou znalost angličtiny slovem i písmem, další jazyky výhodou, ŘP sk. B, výbornou znalost práce na PC a internetu, komunikativní, dynamickou a samostatnou osobnost, organizační schopnosti a výborný time management, pečlivost, zodpovědnost, flexibilitu, odolnost proti stresu, praxe v oboru výhodou.
Nabízíme: nástup ihned, platové ohodnocení odpovídající pracovní pozici, stravenky, čtvrtletní podíly na zisku, mobil a neomezený tarif, vlastní notebook, příjemné pracovní prostředí, možnost prodloužení doby určité.
Prvné kontakt: osobně (po-pá 8-16 h.) nebo emailem.

Minimální vzděláníÚSV SměnnostJednosměnný provoz PracovištěHranická 838, Krásno nad Bečvou, 757 01 Valašské Meziříčí 1 Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně35000 Kč Nastoupit od2019-02-25

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-21T01:55:43

Společnost

RAP GROUP s.r.o.
  • RAP GROUP s.r.o.
  • Kontakt : Ivo Hanák
  • Telefon : +420 777 615 322
  • Adresa : Hranická 838, Krásno nad Bečvou, 757 01 Valašské Meziříčí 1

Klíčová slova

práce

pracovní

znalost

náplň

odpovídající

ohodnocení

platové

ihned

nástup