PopisŽivotopis zasílejte na e-mail: kariera@tssas.cz
Náplň práce:
" koordinování činností odborných techniků, zaměstnanců a subdodavatelů
" kontrola práce podřízených v rámci obecně platných předpisů a směrnic
" kontrolování a dohlížení na dodržování hospodárnosti a na kvalitu díla
" sledování nasazení mechanizace a podřízených zaměstnanců, sledování dodávek materiálu, sledování dopravy
" zajištění přípravy staveniště
" prohlídky staveniště před realizací
" zajištění veškeré dokumentace a záznamů
Co požadujeme:
" SŠ/VŠ stavebního směru (zaměření na dopravní stavitelství výhodou- železnice)
" Zkušenost s realizacemi dopravních staveb výhodou
" Znalost práce na PC
" Samostatnost, pečlivost, schopnost týmové práce, odolnost vůči stresu
" Komunikativnost
" Autorizace ČKAIT výhodou
Co nabízíme:
" Stabilní zázemí ve společnosti s dlouholetou tradicí
" Zajímavé mzdové ohodnocení
" Týden dovolené navíc
" Stravenky
" Přátelské a týmové prostředí

Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, stravenky, odměny při životním jubileu, odměny
při odchodu do důchodu Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěTraťová strojní společnost, a.s., Starý Plzenec, U Sedlce 797, 332 02 Starý Plzenec Mzda minimálně60000 Kč Mzda maximálně80000 Kč Nastoupit od2019-03-12

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-13T02:19:57

Společnost

Traťová strojní společnost, a.s.
  • Traťová strojní společnost, a.s.
  • Kontakt : Eva Horkelová
  • Telefon : +420 602 736 862
  • E-mail : kariera@tssas.cz
  • Adresa : Traťová strojní společnost, a.s., Starý Plzenec, U Sedlce 797, 332 02 Starý Plzenec

Klíčová slova

práce

sledování

zaměstnanců

dovolené

týmové

podřízených

výhodou quot znalost

staveb

pc quot samostatnost

dopravních