PopisMVP: Pod višňovkou 1661/37, Praha 4
Kontaktovat telefonicky v pracovních dnech 9-16 hod. 241441024.

Požadujememe:
" ÚSO / OU elektrotechnické, praxe min. 3 roky
" Vyhl. 50/78 Sb., min. § 6
" Schopnost práce ve výškách
" Řidičský průkaz sk. B; sk.C výhodou
" Uživatelská znalost práce na PC (min. MS Office)
" Znalost AJ a/ nebo NJ vítána

Náplň práce:
" Montážní práce při výstavbě zařízení dopravní světelné signalizace
" Práce ve výškách na pracovní plošině
" Provádění pravidelných prohlídek a kontrol zařízení SSZ
" Odstraňování závad na zařízeních dopravní signalizace
" Zabezpečení pracovní pohotovosti při odstraňovaní závad
" Dílenská kompletace zařízení SSZ v provozovně Praha
" Dodržování instrukcí a směrnic zavedeného systému ISO 9001 a ISO 14001

Pracovní doba:
od 7.30 - 16.00 včetně 30 min. přestávky na oběd, občasná pohotovost a služby mimo pracovní dobu i o sobotách a nedělích a svátcích

Nabízíme:
" Stabilní zázemí silné mezinárodní společnosti
" Dobré pracovní podmínky
" Profesionální přístup
" Možnost osobního růstu
" Služební mobilní telefon a notebook
" Služební automobil k pracovním účelům
" Příspěvek na stravování,
" 1 týden dovolené navíc
" Příspěvek na penzijní připojištění,
" Zaměstnanecký program od mobilního operátora i pro rodinné příslušníky

Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěSignalbau Huber CZ, s.r.o. - 001, Pod višňovkou 1661/37, Krč, 140 00 Praha 4 Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně35000 Kč Nastoupit od2018-07-11

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-07-12T02:14:18

Společnost

Signalbau Huber CZ, s.r.o.
  • Signalbau Huber CZ, s.r.o.
  • Kontakt : Tereza Tuplová
  • Telefon : +420 241 441 024
  • Adresa : Signalbau Huber CZ, s.r.o. - 001, Pod višňovkou 1661/37, Krč, 140 00 Praha 4

Klíčová slova

pracovní

min

práce

zařízení

dopravní

iso

společnosti quot dobré

mezinárodní

silné

zázemí