PopisPracoviště: 17. listopadu č.p. 1126/43, Olomouc.
Datum nástupu: ihned.
Pracovní doba (od - do): 7:30-16:00 HPP
Společnost Winternet s.r.o. přijme asistentku ředitele do sídla společnosti v Olomouci.
Náplň práce:
- řízení a organizace práce v sekretariátu
- vyřizování administrativní agendy, korespondence
- vedení databáze systémů pro správu klientů a webhosting
- objednávání kancelářských potřeb, občerstvení
- další běžné administrativní úkoly
Co od Vás očekáváme:
- min. SŠ vzdělání - ekonomické zaměření výhodou
- výhodou je praxe
- základní znalost AJ
- výborné organizační schopnosti a komunikační dovednosti
- skvělá uživatelská znalost práce PC (MS Office, internet, mail)
- schopnost pracovat s důvěrnými dokumenty a informacemi
- časová flexibilita, proaktivní přístup a samostatnost
- pozitivně orientovaný přístup směrem k zaměstnancům a klientům
- řidičský průkaz sk. B
Co Vám nabízíme:
- zázemí stabilní české společnosti s více než dvacetiletou působností na trhu
- pracovní poměr na dobu určitou (min. 3 roky - záskok za MD), dále dle výsledků
- příjemné pracovní prostředí
- benefity, stravenky
- zaměstnanecké akce
- práce na HPP nebo zkrácený úvazek 6hod/d
Životopisy nejlépe s fotografií a motivační dopis zašlete POUZE na email: info@winternet.cz a nadepište "VR - asistentka". Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz Pracoviště17. listopadu 1126/43, 779 00 Olomouc 9 Mzda minimálně16000 Kč Nastoupit od2019-03-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-22T01:55:43

Společnost

WINTERNET s.r.o.
  • WINTERNET s.r.o.
  • Kontakt : Lukáš Kalabis
  • Adresa : 17. listopadu 1126/43, 779 00 Olomouc 9

Klíčová slova

práce

přístup

min

administrativní

znalost

společnosti

pracovní

pracoviště

řidičský

dvacetiletou