PopisA11 z:21/2/2019
Práce na HPP - zástup za dlouhodobou nemocenskou. Směnný 12 hodinový provoz (denní, noční) ve službách - azylový dům, nízkoprahové denní centrum a noclehárna.
Náplň práce:
- přímá práce s osobami bez přístřeší
- vedení dokumentace související s poskytováním sociálních služeb
- další sebevzdělávání formou účasti na odborných seminářích, exkurzích či samostudiem odborné literatury.
Požadavky:
- vzdělání dle §116 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách - základní vzdělání + kurz pracovníka v sociálních službách (možno dodělat po nástupu)
- výpis z RT
- aktivní přístup k práci, zodpovědnost, spolehlivost, empatie, flexibilita
- schopnost týmové spolupráce a asertivní komunikace, pozitivní vztah k lidem bez přístřeší.
Nabízíme:
- kvalitní zaškolení našimi odborníky, podporu a pravidelné vzdělávání po celou dobu naší spolupráce
- mzdu: 17.464,- Kč + zvláštní příplatek 600,-Kč + po zkušební době možnost osobního ohodnocení
Kontakt e-mailem viz výše.
Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěSlezská diakonie - AZYLOVÝ DŮM BETHEL F-M, Bahno-Příkopy 1309, Místek, 738 01 Frýdek-Místek 1 Mzda minimálně18670 Kč Mzda maximálně21895 Kč Nastoupit od2019-04-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-22T01:55:43

Společnost

Slezská diakonie
  • Slezská diakonie
  • Kontakt : Michaela Vrbovská
  • Telefon : +420 737 212 774
  • Adresa : Slezská diakonie - AZYLOVÝ DŮM BETHEL F-M, Bahno-Příkopy 1309, Místek, 738 01 Frýdek-Místek 1

Klíčová slova

službách

sociálních

práce

denní

vzdělání

asertivní

kvalitní

přístřeší nabízíme

lidem

vztah