PopisHOTELOVÁ RECEPČNÍ
Požadujeme znalost AJ na úrovni B2, znalost obchodní korespondence, příjemné a profesionální vystupování, odolnost vůči stresu, samostatnost a flexibilitu. Praxe na hotelové recepci a práce s programem Agnis výhodou.
Náplň práce : délka směny 12 hodin, počet směn v měsíci 15. Směny se střídají na takzvaný krátký a dlouhý týden. Nočních směn v měsíci cca 7.
Nabízíme : zaměstnanecké benefity (obědy zdarma, fitness zdarma)
První kontakt : e-mailem na recepce@hotel-abacie.cz a nebo telefonicky na 571 613 830. Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostDvousměnný provoz PracovištěU Abácie 491/2, 757 01 Valašské Meziříčí 1 Mzda minimálně18000 Kč Mzda maximálně23500 Kč Nastoupit od2019-03-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-22T01:55:43

Společnost

HOTEL ABÁCIE s.r.o.
  • HOTEL ABÁCIE s.r.o.
  • Kontakt : Lenka Posádová
  • Telefon : +420 571 613 830
  • Adresa : U Abácie 491/2, 757 01 Valašské Meziříčí 1

Klíčová slova

směny

práce

měsíci

směn

znalost

emailem

nočních

střídají

takzvaný

krátký