PopisMísto výkonu práce: Za Válcovnou č.p. 465/49, Předlice, Ústí nad Labem.
Náplň práce: řízení nákladního auta Iveco Daily - zásobování materiálu (na sklad, na zakázky ).
Požadujeme: platný řidičský průkaz sk.C, vítáno strojnický průkaz (rypadlo nakladač kolový, obsluha jeřábu), samostatnost, spolehlivost, vítána praxe s obsluhou jeřábu, rypadlo nakladač kolový. (občasná práce).
Nabízíme: mzdu 18 000 - 25 000,- Kč., stravenky,příspěvek na životní pojištění, 5týdnů dovolené, služ.telefon, zajištění kurzů - zvýšení kvalifikace.
Kontakt: telefonicky si sjednat osobní jednání.
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěZa Válcovnou 465/49, Předlice, 400 01 Ústí nad Labem 1 Mzda minimálně18000 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2019-03-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-22T01:55:43

Společnost

ELTE, s.r.o.
  • ELTE, s.r.o.
  • Kontakt : Hana Kovářová
  • Telefon : +420 475 351 469
  • Adresa : Za Válcovnou 465/49, Předlice, 400 01 Ústí nad Labem 1

Klíčová slova

jeřábu

kolový

nakladač

rypadlo

průkaz

stravenkypříspěvek

vítána

praxe

obsluhou

občasná