PopisŘidič paletovacího vozíku - skladník

Hledáte dlouhodobou a stabilní práci? Jste pracovitý, spolehlivý a manuálně zručný?
Pak hledáme přesně Vás!

Náplň práce:
- přeprava křišťálu na paletovém vozíku
- manuální práce
- čištění sklářských forem
- práce na 1 směnu (6:00 - 14:00)

Požadujeme:
- zákl. vzdělání
- flexibilita, odpovědnost, samostatnost, aktivní přístup k práci

Nabízíme:
- zaměstnání na HPP
- zaškolení
- školení
- zaměstnanecké benefity (závodní stravování, příspěvek na důchodové pojištění, masáže apod.)
- místo výkonu práce v lázeňském městě Poděbrady
- nástup možný ihned

Zaujala Vás tato pozice? Pošlete obratem Váš životopis nebo se dostavte na osobní pohovor každý pracovní den od 9:00 - 11:00 hodin na adresu Jiráskova 223/19, Poděbrady.

Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěJiráskova 223/19, Poděbrady III, 290 01 Poděbrady 1 Mzda minimálně16500 Kč Mzda maximálně18000 Kč Nastoupit od2019-04-24

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-24T17:16:12

Společnost

Crystal BOHEMIA, a.s.
  • Crystal BOHEMIA, a.s.
  • Kontakt : Kateřina Horsinková
  • Telefon : +420 325 602 216
  • E-mail : personalni@crystal-bohemia.com
  • Adresa : Jiráskova 223/19, Poděbrady III, 290 01 Poděbrady 1

Klíčová slova

vozíku

práce

práce

řidič

masáže

výkonu

místo

apod

důchodové

pojištění