PopisNáplň práce:
MANIPULANT VE VÝROBĚ kontroluje správné označení beden dle firem, dodržuje jejich rozmístění podle provozů a přitom používá manipulační techniku- VZV.
MANIPULANT V EXPEDICI se stará o díly na pracovišti a ve skladu. Zejména příprava expedic dle požadavků logistického oddělení ( jejich vykládka a nakládka).

Požadujeme:
- schopnost ježdění s VZV ( praxe výhodou )
- spolehlivost, svědomitost, zodpovědnost
- aktivní přístup k práci
Pracovní poměr do 31.12.2019 s možností dalšího prodloužení.
První kontakt telefonicky na čísle: 516 412 635 nebo na mail: narozna@atomo.cz Minimální vzděláníNižší střední odborné SměnnostJednosměnný provoz PracovištěATOMO PROJEKT s.r.o. - provozovna Bořitov, Úvoz č.p. 326, Bořitov, 679 21 Černá Hora Mzda minimálně24000 Kč Nastoupit od2019-02-22

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-22T01:55:43

Společnost

ATOMO PROJEKT s.r.o.
  • ATOMO PROJEKT s.r.o.
  • Kontakt : Monika Nárožná
  • Telefon : +420 775 564 997,516 412 635
  • Adresa : ATOMO PROJEKT s.r.o. - provozovna Bořitov, Úvoz č.p. 326, Bořitov, 679 21 Černá Hora

Klíčová slova

dle

náplň

zodpovědnost aktivní

oddělení

vykládka

nakládkapožadujemeschopnost

ježdění

vzv

praxe

výhodou