PopisHLEDÁME POSILY DO TÝMU ÚDRŽBY
S RŮZNÝMI MONTÁŽNÍMI TECHNOLOGIEMI
Mechatronik
Co vás čeká?
- Spolupráce na zajištění plynulého chodu výroby
- Analýza a vyhodnocení závad na výrobním systému
- Technická a programová podpora montážních zařízení
- Programování / úpravy řídicích systémů včetně odzkoušení programu na výrobním systému
- Spolupráce při montáži a oživování výrobních systémů, kontrola jejich požadovaných funkcí
Jaké znalosti a dovednosti potřebujete?
- Vyučení v oboru elektro nebo příbuzném oboru
- Vyhlášku 50/1978 Sb.
- Dobrá znalost práce s PC a různých operačních systémů
- Znalost programování strojů a zařízení
- Zkušenosti ve výrobní společnosti / v automotive výrobě
- Ochota pracovat v třísměnném provoze
Co Vám můžeme nabídnout?
- Dlouhodobé uplatnění v prosperující nadnárodní firmě
- Týden dovolené nad rámec Zákoníku práce, tzn. 5 týdnů dovolené.
- Poukázky Unišek+ na volnočasové aktivity v hodnotě 1.000,- Kč / kvartálně.
- Hodiny plavání a bruslení výhradně pro naše zaměstnance zdarma
- Letní a zimní bonus
- Příspěvek na firemní stravování
- Firemní akce a aktivity pro zaměstnance i rodinné příslušníky
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostTřísměnný provoz PracovištěJasenice 2088, 755 01 Vsetín 1 Mzda minimálně25000 Kč Nastoupit od2019-04-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-28T01:58:07

Společnost

WOCO STV s.r.o.
  • WOCO STV s.r.o.
  • Kontakt : Tereza Těhanová
  • Telefon : +420 577 572 245,724 940 528
  • E-mail : wocostvpersonal@cz.wocogroup.com
  • Adresa : Jasenice 2088, 755 01 Vsetín 1

Klíčová slova

práce

systému

zaměstnance

aktivity

zařízení

programování

spolupráce

firemní

znalost

systémů