PopisKontakt telefonicky PO-PÁ od 6:00 do 14:00 hod. nebo e-mailem kubeckova.kristyna@pzpheating.cz.
Požadujeme:
- SŠ/VŠ technického zaměření, vhodné i pro absolventy
- komunikativní znalost NJ či AJ podmínkou
- samostatnost, zodpovědnost
Náplň práce:
- řízení, zlepšování a optimalizace stávajících pracovních a technologických procesů
- technologická podpora výroby, zabezpečení informačního a technologického servisu pro výrobu
- zvyšování efektivity výroby
- zajištění kvality výrobku, analýzy a aktivní využívání nástrojů kvality
- zpracování záznamů o neshodě výrobku
- tvorba technologické dokumentace
Nabízíme:
- zázemí silné, stabilní nadnárodní společnosti
- zajímavé finanční ohodnocení
- jazykové kurzy
- příspěvek na dopravu
- roční bonusy
- jednosměnný, čistý provoz
- příjemné pracovní prostředí.

Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěDobré 149, 517 93 Dobré Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně35000 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-26T02:17:59

Společnost

PZP HEATING a.s.
  • PZP HEATING a.s.
  • Kontakt : Kristýna Kubečková
  • Telefon : +420 494 629 749
  • E-mail : kubeckova.kristyna@pzpheating.cz
  • Adresa : Dobré 149, 517 93 Dobré

Klíčová slova

kontakt

stabilní

analýzy

aktivní

využívání

nástrojů

kvality

zpracování

záznamů

neshodě