Popisnáplň práce:
diagnostika a opravy elektronických závad automobilů, vykonávání oprav v rámci záručního a pozáručního servisu vozidel, servis a opravy vozidel

požadujeme:
ukončené SOU s maturitou v oboru automechanik, autoelektrikář, mechatronik, diagnostik, praxe výhodou, ŘP sk. B, základní znalost práce na PC, samostatnost práce, odpovědný a pozitivní přístup

nabízíme:
nadstandardní platové ohodnocení, firemní benefity (příspěvek na stravování, sleva na firemní výrobky a služby, společné kulturní a volnočasové akce), příjemné a moderní pracovní prostředí ve stabilní společnosti s mnohaletou tradicí, pravidelný profesní rozvoj Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěACR auto, a.s. - Okružní, Okružní č.e. 49, České Budějovice 3, 370 01 České Budějovice 1 Mzda minimálně17000 Kč Nastoupit od2019-04-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-20T12:48:54

Společnost

ACR auto, a.s.
  • ACR auto, a.s.
  • Kontakt : Andrea Jarošová
  • Telefon : +420 725 720 815
  • E-mail : jarosova@acrauto.cz
  • Adresa : ACR auto, a.s. - Okružní, Okružní č.e. 49, České Budějovice 3, 370 01 České Budějovice 1

Klíčová slova

opravy

práce

firemní

náplň

kulturní

platové

ohodnocení

benefity

příspěvek

stravování