PopisTECHNOLOG/-ŽKA
- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Náplň práce: Organizace práce střediska, optimalizace výrobního procesu, kontrola dodržování dané výrobní technologie, řešení drobných technických problémů, spolupráce s vývojem a vedením výroby při zavádění nových typů výrobků. (elektronické součástky)
- Požadujeme: Zodpovědnost, středoškolské vzdělání technického směru, el. vzdělání výhodou,znalost práce na PC, organizační schopnosti, podobná pracovní zkušenost výhodou.
- Nabízíme: stravenky nebo příplatek na obědy v závodní jídelně v místě, práce v čistém klimatizovaném prostředí prostředí. Na 1 směnu, vhodné pro muže i ženy (práce v převážně ženském kolektivu)
- V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky ( v čase od 8:00 hod do 14:00 hod.). Kontaktní osoby: Ing. Voženílek Josev, Ing. Sádovský Michal, e-mail: krystaly@krystaly.cz, tel.: 495 408 409 Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěOkružní 1144/19, 500 03 Hradec Králové 3 Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně24000 Kč Nastoupit od2019-03-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-22T01:55:43

Společnost

KRYSTALY, Hradec Králové, a.s.
  • KRYSTALY, Hradec Králové, a.s.
  • Kontakt : Ing. Michal Sádovský Ing. Josef Voženílek,
  • Telefon : +420 495 408 409
  • Adresa : Okružní 1144/19, 500 03 Hradec Králové 3

Klíčová slova

práce

hod

prostředí

vzdělání

ing

technologžka

klimatizovaném

čistém

místě

jídelně