PopisUČITEL/-KA 2. STUPNĚ ZŠ
Místo výkonu práce: Základní škola Nová Paka, Husitská 1695

Kvalifikační kritéria: Vysokoškolské vzdělání pedagogického směru dle § 8 Zákona č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících v platném znění

Pracovní náplň: Vzdělávací a výchovná činnost zaměřená na získávání vědomostí a dovedností ve všeobecně vzdělávacích podle školního vzdělávacího programu

Aprobace: tělesná výchova, nejlépe v kombinaci s matematikou, výtvarnou výchovou, hudební výchovou, popř. s anglickým jazykem

Požadavky:
- spolehlivost, odpovědnost, samostatnost, inovativnost
- schopnost pracovat v týmu, ochota dále se vzdělávat,
- orientace v trendech základního vzdělávání
- znalost práce na PC

Platové ohodnocení: Platové zařazení dle nařízení vlády č. 222/2010 Sb. (katalog prací) a nařízení vlády č. 564/2006 Sb., podle nejvyššího dosaženého vzdělání a délky započitatelné praxe

Obsah žádosti:
- strukturovaný životopis včetně přehledu o průběhu předchozích zaměstnání
- motivační dopis

Žádosti zasílejte do 31. 3. 2019 e-mailem: info@skolahusitska.cz nebo poštou na adresu:
Základní škola Nová Paka, Husitská 1695, Nová Paka 509 01.
Předpokládaný nástup v srpnu 2019. Možnost prodloužení pracovního poměru. Minimální vzděláníVysokoškolské SměnnostJednosměnný provoz PracovištěHusitská 1695, 509 01 Nová Paka Mzda minimálně28630 Kč Mzda maximálně37330 Kč Nastoupit od2019-08-26

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-22T01:55:43

Společnost

Základní škola Nová Paka, Husitská 1695, okres Jičín
  • Základní škola Nová Paka, Husitská 1695, okres Jičín
  • Kontakt : Zdeněk Burkert
  • Adresa : Husitská 1695, 509 01 Nová Paka

Klíčová slova

paka

nová

nařízení

vzdělání

vlády

husitská

výchovou

dle

škola

práce