PopisA11 z:22/2/2019 a:17/4/2019
Požadujeme:
• VŠ technického směru s praxí v oboru (preferujeme Bezp.inženýrství)
• aktivní znalost AJ (reporty, konferenční hovory)
• znalost práce s PC - MS OFFICE
• velmi dobrá znalost legislativy BOZP a PO
• odborná způsobilost v prevenci rizik dle § 9 zákona č.309/2006
• odbornou způsobilost podle §11 odst.1 zákona č. 133/1985 Sb., o PO
• řidičský průkaz sk. B
• řídící schopnosti a samostatnost
• komunikativnost, spolehlivost, pečlivost.
Náplň práce:
• zodpovědnost za dodržování legislativy v oblasti BOZP a PO
• identifikace rizik, nápravná opatření, kategorizace prací
• tvorba a aktualizace dokumentace BOZP a PO
• prevence v oblasti BOZP, PO hygieny práce a prašnosti
• vstupní a periodická školení
• analýza a definování OOPP
• šetření pracovních úrazů
• spolupráce na projektech BOZP.
Nabízíme:
• stabilita a zázemí prosperující mezinárodní společnosti
• příjemné firemní klima a prostředí
• účast na mezinárodních projektech
• zaměstnanecké benefity.
Kontakt viz výše. Minimální vzděláníVysokoškolské SměnnostJednosměnný provoz PracovištěRaškovice 247, 739 04 Pražmo Mzda minimálně33000 Kč Mzda maximálně38000 Kč Nastoupit od2019-04-17

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-18T01:59:50

Společnost

Saft Ferak a.s.
  • Saft Ferak a.s.
  • Kontakt : Žaneta Sýkorová
  • Telefon : +420 558 426 292
  • E-mail : zaneta.sykorova@saftbatteries.com
  • Adresa : Raškovice 247, 739 04 Pražmo

Klíčová slova

bozp

práce

znalost

rizik

způsobilost

po

legislativy

zákona

oblasti

vstupní