PopisMísto výkonu práce: Frýdecká 700/443, 719 00 Ostrava - Kunčice

Kontakt: e-mailem

Požadavky:
- oprávnění na VZV
- jeřábnický nebo vazačský průkaz jsou výhodou

Náplň práce:
- manipulace s plechy (navážení plechů na pálicí stroje, sundávání výpalků a šrotů z pálicích strojů).

V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem a do textu odpovědi uveďte požadovanou pracovní pozici a dosavadní zkušenosti. Nejlépe přiložte stručný životopis. Vhodným uchazečům se ozveme obratem.

Nástup možný ihned.

Benefity:
- zaškolení
- odpovídající mzdové ohodnocení
- zázemí stabilní společnosti
- další firemní benefity (prémie, stravenky)

Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostTřísměnný provoz PracovištěMSC MetPro a.s., Ostrava - Kunčice, Frýdecká 700/443, Kunčice, 719 00 Ostrava 19 Mzda minimálně130 Kč Nastoupit od2019-03-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-23T01:58:01

Společnost

MSC MetPro a.s.
  • MSC MetPro a.s.
  • Kontakt : Karla Kopecká
  • Adresa : MSC MetPro a.s., Ostrava - Kunčice, Frýdecká 700/443, Kunčice, 719 00 Ostrava 19

Klíčová slova

práce

místo

obratemnástup

pracovní

pozici

dosavadní

zkušenosti

nejlépe

přiložte

stručný