Popismísto výkonu práce - Vejprnice

Náplň práce:
Opravy a údržba nákladních vozidel a návěsů
Prohlídky a diagnostika vozidel
Zpracování dokumentace k opravě
Práce v dvousměnném provozu
nástup ihned
Požadujeme:
Vyučení v příslušném oboru, praxe v oboru výhodou
Řidičský průkaz skupiny B, C+E výhodou
Spolehlivost, samostatnost, odpovědnost, zručnost
Nabízíme:
Dobré platové ohodnocení plus bonusový systém
Odborné vzdělávání
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostDvousměnný provoz PracovištěTSSR Trailer Service Sales and Rent,s.r.o, Tyršova 751, 330 27 Vejprnice Mzda minimálně23000 Kč Mzda maximálně27000 Kč Nastoupit od2018-08-14

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-08-15T01:54:38

Společnost

TSSR Trailer Service Sales and Rent, s.r.o.
  • TSSR Trailer Service Sales and Rent, s.r.o.
  • Kontakt : Lenka Schütterle
  • Telefon : +420 727 978 222
  • E-mail : lenka.schutterle@tcplzen.cz
  • Adresa : TSSR Trailer Service Sales and Rent,s.r.o, Tyršova 751, 330 27 Vejprnice

Klíčová slova

oboru

místo

systém odborné

bonusový

plus

ohodnocení

platové

zručnost nabízíme dobré

odpovědnost

samostatnost