PopisNástup možný IHNED.

Náplň práce:
práce s programem Tekla Structures - školení začínajících i pokročilých uživatelů, odpovědi na jejich dotazy (zákaznická podpora), komunikace se stávajícími zákazníky, podílení se na překladech a tvorbě českého manuálu k programu Tekla Structures.

Požadavky:
vzdělání stavebního zaměření, praxe v projektování, anglický jazyk slovem i písmem, znalost programu Tekla Structures výhodou.

Nabízíme:
zajímavou pracovní náplň, zázemí mezinárodní společnosti, práci s moderními technologiemi, firemní benefity, osobní rozvoj a vzdělávání, teambuildingové aktivity, příjemné pracovní prostředí, možnost pracovních cest do zahraničí. Propracovaný systém 20 firemních benefitů (např. stravenky, 5 týdnů dovolené, sick days, home office, podpora při dopravě z a do zaměstnání, podpora vzdělávání atd.)

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: info@construsoft.cz
Minimální vzděláníBakalářské SměnnostJednosměnný provoz PracovištěSadová 2374/2, Přerov I-Město, 750 02 Přerov 2 Mzda minimálně30000 Kč Mzda maximálně40000 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-30T01:58:18

Společnost

CONSTRUSOFT s.r.o.
  • CONSTRUSOFT s.r.o.
  • Kontakt : Jitka Kochtová
  • Telefon : +420 581 209 537
  • E-mail : info@construsoft.cz
  • Adresa : Sadová 2374/2, Přerov I-Město, 750 02 Přerov 2

Klíčová slova

podpora

tekla

programu

pracovní

structures

vzdělávání

prostředí

zahraničí

cest

pracovních