PopisOprava vozidel v rámci autorizovaného servisu zn. Tatra, Iveco
Servis autobusů zn. SOR, IVECO, Scania
Opravy motorů, převodovek a podvozkových skupin
Opravy osobních a užitkových vozidel

Pracovní náplň:
Diagnostika závad nákladních, užitkových a osobních vozidel
Práce s diagnostikou zn. Wabco Würth, Bosch KTS, TEXA, Knorr
Oprava elektroinstalace vozidel

Požadujeme:
Vyučen v oboru autoelektrikář nebo v příbuzném
Praxe v opravách nákladních, užitkových a osobních vozidel nebo pracovních či zemědělských strojů
Všeobecná znalost konstrukce vozidel
Znalost a diagnostikování závad vozidel
Platný řidičský průkaz skupiny B, C výhodou
Spolehlivost, samostatnost, pečlivost, zručnost
Schopnost a ochotu dále se vzdělávat v oboru
Dobrý zdravotní stav

Nabízíme:
Jednosměnný provoz 6:00 - 14:30 hod
Zázemí stabilní české společnosti
Zajímavé pracovní uplatnění
Možnost odborného růstu a vzdělávání
Zajímavé firemní benefity

V případě Vašeho zájmu pište na kariera@pas-zabreh.cz Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěU Dráhy 828/8, 789 01 Zábřeh Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-12T11:28:27

Společnost

PAS Zábřeh na Moravě a. s.
  • PAS Zábřeh na Moravě a. s.
  • Kontakt : Zdeňka Trhalová
  • Telefon : +420 602 180 382
  • E-mail : kariera@pas-zabreh.cz
  • Adresa : U Dráhy 828/8, 789 01 Zábřeh

Klíčová slova

osobních

užitkových

závad

nákladních

vozidel

stavnabízíme jednosměnný

zdravotní

oboru dobrý

vzdělávat

ochotu