Popisnáplň práce:
- koordinování činností odborných techniků, zaměstnanců a subdodavatelů
- kontrola práce podřízených v rámci obecně platných předpisů a směrnic
- kontrolování a dohlížení na dodržování hospodárnosti a na kvalitu díla
- sledování nasazení mechanizace a podřízených zaměstnanců, sledování dodávek materiálu, sledování dopravy
- zajištění přípravy staveniště
- prohlídky staveniště před realizací
- zajištění veškeré dokumentace a záznamů
Co požadujeme:
- SŠ/VŠ stavebního směru (zaměření na dopravní stavitelství výhodou- železnice)
- zkušenost s realizacemi dopravních staveb výhodou
- znalost práce na PC
- samostatnost, pečlivost, schopnost týmové práce, odolnost vůči stresu
- komunikativnost
- autorizace ČKAIT výhodou
Co nabízíme:
- stabilní zázemí ve společnosti s dlouholetou tradicí
- zajímavé mzdové ohodnocení
- týden dovolené navíc
- stravenky
- přátelské a týmové prostředí
Způsob prvního kontaktu zaměstnavatele: e-mailem.
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěTraťová strojní společnost, a.s. - pracoviště Lovosice, Třebenická 1155/8, 410 02 Lovosice 2 Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně50000 Kč Nastoupit od2019-05-02

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-03T02:36:27

Společnost

Traťová strojní společnost, a.s.
  • Traťová strojní společnost, a.s.
  • Kontakt : Eva Horkelová
  • Telefon : +420 602 736 862
  • E-mail : kariera@tssas.cz
  • Adresa : Traťová strojní společnost, a.s. - pracoviště Lovosice, Třebenická 1155/8, 410 02 Lovosice 2

Klíčová slova

sledování

práce

týmové

zajištění

zaměstnanců

podřízených

čkait

autorizace

komunikativnost

stresu