PopisHlavní náplň práce:
› nábory nových zaměstnanců do našich poboček
› komunikace s úřady
› tvorba inzerce
› spolupráce s řediteli poboček a TOP managementem

Požadujeme:
› aktivní přístup
› flexibilitu
› aktivního řidiče (práce vyžaduje přejíždění mezi pobočkami firemním autem)

Nabízíme:
› zajímavé mzdové ohodnocení
› firemní benefity- firemní telefon, notebook, auto i k soukromému užití, stravenky,...)
Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěLogEx logistics s.r.o. - provozovna Hradec Králové, Piletická 486, Věkoše, 503 41 Hradec Králové 7 Mzda minimálně23000 Kč Mzda maximálně35000 Kč Nastoupit od2019-02-25

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-22T12:17:03

Společnost

LogEx logistics s.r.o.
  • LogEx logistics s.r.o.
  • Kontakt : Václav Maťátko
  • Telefon : +420 734 362 892
  • Adresa : LogEx logistics s.r.o. - provozovna Hradec Králové, Piletická 486, Věkoše, 503 41 Hradec Králové 7

Klíčová slova

firemní

hlavní

zajímavé

práce

vyžaduje

přejíždění

pobočkami

firemním

autemnabízíme

ohodnocení