PopisKontakt telefonicky denně od 8:00 - 15:30 hodin, nebo e-mailem
Nástup možný ihned

Hledáme obsluhu na nově koupenou brusku na kulato.
Náplň práce:
Kusová a malosériová výroba, čtení a použití technických podkladů, broušení na kulato

Požadavky:
praxi v oboru min. 3 roky, znalost výkresové dokumentace, zkušenosti s kusovou výrobou, samostatnost, manuální zručnost

Nabízíme:
- práce ve stabilní české společnosti
- proplacené 3 pracovní dny mimořádného volna v období Vánoc
- stravenky v hodnotě 90 Kč
- prémie

Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěHudcova 367/78, Medlánky, 612 00 Brno 12 Mzda minimálně25000 Kč Nastoupit od2019-02-18

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-13T01:55:30

Společnost

WINSTON Production, s.r.o.
  • WINSTON Production, s.r.o.
  • Kontakt : Ing. Jindřiška Stehnová
  • Telefon : +420 541 513 475
  • Adresa : Hudcova 367/78, Medlánky, 612 00 Brno 12

Klíčová slova

kontakt

společnosti

dokumentace

zkušenosti

kusovou

výrobousamostatnost

manuální

zručnostnabízíme

práce

stabilní