PopisNáplň práce: každodenní komunikace se zákazníky a péče o ně, plánování a realizace testovacích jízd, zodpovědnost za prezentaci vozidel na showroomu, příprava a předání vozidel zákazníkům, podpora prodejního týmu
Požadujeme: nadšení pro automobily a značku BMW, střední odborné vzdělání s technickým zaměřením, znalost anglického jazyka, odborné znalosti a dovednosti z automobilové branže, technické myšlení, schopnost samostatného rozhodování, organizační schopnosti, příjemné vystupování a loajalitu, proaktivní přístup k pracovním úkolům, schopnosti týmové spolupráce, ŘP sk. B, Znalost vozidel BMW a BMWi velkou výhodou
Výhody - pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěSynot Auto a. s. - Louky Zlín, třída Tomáše Bati 400, Louky, 763 02 Zlín 4 Mzda minimálně20000 Kč Nastoupit od2019-03-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-23T01:58:01

Společnost

Synot Auto a. s.
  • Synot Auto a. s.
  • Kontakt : Martin Jurčík
  • Adresa : Synot Auto a. s. - Louky Zlín, třída Tomáše Bati 400, Louky, 763 02 Zlín 4

Klíčová slova

vozidel

znalost

odborné

bmw

schopnosti

náplň

loajalitu

branže

technické

myšlení