PopisPožadujeme:
- min. SŠ vzdělání (technického směru výhodou)
- řidičský průkaz sk. B
- znalost MS Office
- znalost angličtiny výhodou
- předchozí zkušenost s řízením projektů
- orientace na cíl - úspěšné řízení projektů
- pozitivní a konstruktivní přístup
- velmi dobré organizační a komunikační dovednosti, systematičnost
- logické myšlení

Náplň práce:
- řízení projektů pro naše zákazníky ve všech jeho fázích
(příprava - realizace - předání)
- zodpovědnost za realizaci a dodržení časového harmonogramu
- organizační řízení v rámci svěřených projektů
- komunikace a koordinace práce odděleními zapojenými
do projektu (vývoj, konstrukce, výroba, zásobování, expedice)
- úzká spolupráce s obchodním oddělením
- komunikace se zákazníky v rámci poprodejních služeb
Nabízíme:
- práci v zavedené společnosti a perspektivním oboru
- příjemné pracovní prostředí založené na důvěře
- různorodou práci
- seberealizaci
- možnost kariérního růstu
- odpovídající platové ohodnocení
První kontakt telefonicky na čísle: 516 482 045 nebo na mail: buckova.lenka@buse.cz Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěMasarykova č.p. 403/9, 678 01 Blansko 1 Mzda minimálně20000 Kč Nastoupit od2019-02-23

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-23T01:58:01

Společnost

BUSE s.r.o.
  • BUSE s.r.o.
  • Kontakt : Lenka Bučková
  • Telefon : +420 516 482 045
  • Adresa : Masarykova č.p. 403/9, 678 01 Blansko 1

Klíčová slova

řízení

rámci

projektů

zákazníky

práci

organizační

projektů

komunikace

znalost

výhodou