PopisPožadavky: Odborná způsobilost dle zákona č.96/2004 Sb., popř. ochota si vzdělání doplnit, zdravotní způsobilost, trestní bezúhonnost, zodpovědnost, optimismus, sociální cítění, ohleduplnost, ochota, komunikativnost, pracovitost a diskrétnost.
Náplň práce: Pomocná činnost při poskytování ošetřovatelské péče v souladu s právními předpisy, standardy a vnitřními směrnicemi, přemisťování, transport, doprovázení a převážení pacienta, hygienická péče o pacienta, spolupráce s celým zdravotnickým týmem.
Výhody:Atraktivní smluvní mzda, dovolená nad rámec zákona, flexibilní pracovní doba, firemní akce, možnost dalšího vzdělávání, mateřská školka, příspěvek na penzijní a životní pojištění, poukázky do lékárny, závodní stravování, výhodné tarify na volání
Kontakt: telefonicky 8:00 - 14:00 a emailem Bicanová Lucie, tel.: 388600290, e-mail: bicanova@nempt.cz Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěNebahovská 1015, Prachatice II, 383 01 Prachatice Mzda minimálně16000 Kč Mzda maximálně20000 Kč Nastoupit od2019-02-23

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-23T01:58:01

Společnost

Nemocnice Prachatice,a.s.
  • Nemocnice Prachatice,a.s.
  • Kontakt : Lucie Bicanová
  • Telefon : +420 388 600 290
  • Adresa : Nebahovská 1015, Prachatice II, 383 01 Prachatice

Klíčová slova

pacienta

způsobilost

zákona

ochota

péče

doba

vzdělávání

dalšího

možnost

akce