PopisNástup možný IHNED
Náplň práce: Práce se čtečkou, práce na PC, příjem a výdej zboží. Vykládka a nakládka kamionů a dodávek. Práce s VZV a manipulačním vozíkem. Řidičské oprávnění není podmínkou/ zaškolíme.
Požadujeme: Manuální zručnost, pečlivost, zodpovědnost, spolehlivost, flexibilita, znalost PC, fyzicky zdatný. Pracovní směny R-6:00-14:30 O-12:30-21:00
Stravenky, Kvartální bonus až 6000,- Sleva na produkty Inter Cars, a další benefity
V případě zájmu se hlásit telefonick 8-15 hod

Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostDvousměnný provoz PracovištěInter Cars Česká republika s.r.o. 001, Eduarda Proppera 682, 417 42 Krupka 1 Mzda minimálně16280 Kč Mzda maximálně26000 Kč Nastoupit od2019-03-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-23T01:58:01

Společnost

Inter Cars Česká republika s.r.o.
  • Inter Cars Česká republika s.r.o.
  • Kontakt : Naděžda Císařová
  • Adresa : Inter Cars Česká republika s.r.o. 001, Eduarda Proppera 682, 417 42 Krupka 1

Klíčová slova

práce

nástup

bonus

znalost

fyzicky

zdatný

pracovní

směny

r6001430

o12302100 stravenky