PopisA16 z:22/2/2019 a:12/4/2019
Náplň práce:
- trenér bude zodpovědný za vedení osobních tréninků a chod studia Áčkofitu. Každý trenér projde zaškolením na technologii EMS, proto nejsou nutné zkušenosti s EMS cvičením.
Požadujeme:
- sportovní vzdělání, nebo certifikát osobního trenéra, kondičního trenéra, apod.
- výborné komunikační schopnosti
- prostě parťačku, nebo parťáka.
Nabízíme:
- flexibilní pracovní dobu
- plat od 150,- Kč na hodinu
- příjemné prostředí našeho studia.
Kontakt:
- emailem, životopis popř. motivační dopis zašlete na email: info@ackofit.cz.
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěÁčkofit s.r.o. - pracoviště Frýdek-Místek, Hlavní třída 2326, Místek, 738 01 Frýdek-Místek 1 Mzda minimálně150 Kč Nastoupit od2019-04-12

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-13T01:57:43

Společnost

Áčkofit s.r.o.
  • Áčkofit s.r.o.
  • Kontakt : René Frydrych
  • E-mail : info@ackofit.cz
  • Adresa : Áčkofit s.r.o. - pracoviště Frýdek-Místek, Hlavní třída 2326, Místek, 738 01 Frýdek-Místek 1

Klíčová slova

ems

trenér

trenéra

a16z2222019a1242019 náplň

parťačku

parťáka nabízíme

flexibilní

pracovní

dobu