Popismísto výkonu práce : Karlova Studánka
Náplň práce:
- komplexní řízení a organizace činností gastroprovozu ( závodní stravování, restaurační provoz, cukrárna )
- dohled na efektivitu a koordinaci všech pracovníků úseku
- spolupráce s ostatními pracovišti
- komunikace s obchodními partnery, včetně vyjednávání smluvních podmínek
- řízení systému HACCP, dodržování legislativních norem a vnitropodnikových směrnic
- odpovědnost za úroveň a připravenost provozních jednotek při konání akcí
- kontrolní činnost
Požadujeme:
- SŠ vzdělání ( VŠ výhodou )
- praxe v oboru výhodou
- výborné komunikační a organizační dovednosti
- schopnost vedení a motivování týmu
- důslednost, pečlivost, flexibilitu
- spolehlivost
Nabízíme:
- práce na plný úvazek v příjemném pracovním prostředí Horských lázní
- profesionální zázemí a stabilní zaměstnání
- adekvátní finanční ohodnocení
- široké spektrum zaměstnaneckých benefitů, např.: týden dovolené navíc, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na stravování, příspěvek na rekreaci, kulturu a tělovýchovu, zaměstnanecké slevy na lázeňské procedury, firemní společensko-kulturní akce, stabilizační a jubilejní odměny
Hlásit se na e - mail skokanova@horskelazne.cz nebo na tel. č. 554 798 260 /7:00 - 15:30/
Z : 22.2.2019 Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěKarlova Studánka 6, 793 24 Karlova Studánka Mzda minimálně30000 Kč Nastoupit od2019-03-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-23T01:58:01

Společnost

Horské lázně Karlova Studánka, státní podnik
  • Horské lázně Karlova Studánka, státní podnik
  • Kontakt : Petra Skokanová
  • Telefon : +420 554 798 260
  • Adresa : Karlova Studánka 6, 793 24 Karlova Studánka

Klíčová slova

příspěvek

stravování

místo

horských

zaměstnaneckých

spektrum

ohodnocení široké

finanční

zaměstnání adekvátní

stabilní