PopisNáplň práce:
- odborná zdravotní péče poskytovaná v domácím prostředí pacientů
na základě doporučení ošetřujícího lékaře
- vedení související dokumentace
- komunikace s lékaři
Místo výkonu práce: Nové Město na Moravě a okolí
Nástup: dle dohody
Nabízíme:
- dohodu o provedení práce nebo dohodu o pracovní činnosti
(v rozsahu dle domluvy)
- smysluplnou a zajímavou práci,
- prostor pro seberealizaci,
- odborné vzdělávání a supervizi,
- zaměstnanecké benefity,
- zázemí stabilní organizace.
Požadujeme:
- odbornou způsobilost v souladu se zákonem č. 96/2004 Sb.,
- předpoklady pro práci s lidmi, dobré komunikační dovednosti,
- zodpovědnost, samostatnost,
- řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič/ka,
- znalost práce na PC,
- trestní bezúhonnost.
Pracovní pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské či rodičovské dovolené,
studenty VŠ nebo aktivní zdravotníky ve starobním důchodu.
V případě zájmu o uvedenou pozici zasílejte profesní životopis a motivační dopis na adresu Charitní ošetřovatelská služba, Studentská 4, 591 01 Žďár nad Sázavou nebo
na email barbora.hadrous@zdar.charita.cz
Bližší informace: Barbora Hadrous, vrchní sestra Charitní ošetřovatelské služby,
tel.: 777 755 435, email: barbora.hadrous@zdar.charita.cz
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěDiecézní charita Brno - Oblastní charita ZR - Charitní ošetřovatelská služba - pobočka Nové Město na Moravě, Vratislavovo náměstí 12, 592 31 Nové Město na Moravě Mzda minimálně130 Kč Nastoupit od2019-03-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-23T01:58:01

Společnost

Diecézní charita Brno
  • Diecézní charita Brno
  • Kontakt : Barbora Hadrous
  • Telefon : +420 777 755 435
  • Adresa : Diecézní charita Brno - Oblastní charita ZR - Charitní ošetřovatelská služba - pobočka Nové Město na Moravě, Vratislavovo náměstí 12, 592 31 Nové Město na Moravě

Klíčová slova

práce

aktivní

dle

charitní

náplň

zdravotníky

uvedenou

zájmu

případě

důchodu v