Popispracoviště Holešov
- náplň práce: péče o stávající zákazníky, příjem a vyřizování objednávek, telefonická a elektronická komunikace, účastňovat na 4 odborných veletrzích
- požadavky: SŠ vzdělání, ŘP sk. B výhodou, pracovitost, spolehlivost, odpovědnost, flexibilita, loajalita, samostatnost
- pracovní doba: 7:00 - 15:30 hod.
- nabízíme: motivující ohodnocení, zaměstnanecké slevy na prodávaný sortiment, 5 týdnů dovolené ( tj. 25 dnů ), stravenky 123,- Kč / den
- kontakt telefonicky Po-Pá (7:00 - 15:30 hod.), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: radek.miklik@intea-service.cz Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěSamostatnost 1348, 769 01 Holešov Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně30000 Kč Nastoupit od2019-03-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-26T01:59:19

Společnost

INTEA SERVICE s.r.o.
  • INTEA SERVICE s.r.o.
  • Kontakt : Radek Miklík
  • Telefon : +420 573 395 400,602 555 550
  • Adresa : Samostatnost 1348, 769 01 Holešov

Klíčová slova

hod

dnů

nabízíme

motivující

ohodnocení

zaměstnanecké

slevy

prodávaný

sortiment

týdnů