PopisMísto výkonu práce: Mirošov, Čtrnáctka č.p. 215
Pracovní náplň: mytí bílého nádobí (myčka), černého nádobí, loupání brambor, cibule, česneku,
Požadujeme: základní vzdělání (možno i bez vzdělání), smysl pro pořádek a čistotu, spolehlivost Zkušenosti na obdobné pracovní pozici výhodou
Nabízíme: platové ohodnocení od 16.000,- Kč/měs. + prémie 1 - 2000,- Kč, proplácení + příplatky za přesčas, příplatky za práci ve svátek, 20 dní dovolené, možnost ubytování mezi směnami, práce krátký/dlouhý týden
Kontakt telefonicky, e-mailem nebo osobně na pracovišti: Kateřina Štěpánová, tel.: 724 853 944, e-mail: stepanova@rosso.cz

Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostTurnusové služby PracovištěHotel *** restaurant Na Statku, Čtrnáctka 215, 338 43 Mirošov 1 Mzda minimálně16000 Kč Nastoupit od2019-03-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-26T01:59:19

Společnost

ROSSO STEEL, a.s.
  • ROSSO STEEL, a.s.
  • Kontakt : Kateřina Štěpánová
  • Telefon : +420 724 853 944
  • Adresa : Hotel *** restaurant Na Statku, Čtrnáctka 215, 338 43 Mirošov 1

Klíčová slova

příplatky

práce

nádobí

vzdělání

místo

možnost

16000kčměs

prémie

proplácení

přesčas