PopisELEKTRO KONSTUKTÉŘI
Pracovní smlouva je na jeden rok, po roce možnost prodloužení smlouvy na neurčito!
POŽADUJEME:
SŠ nebo VŠ elektro v oblasti silnoproudu, vhodné i pro absolventy (zkušenost v podobném oboru výhodou). Základní znalost konstrukčních programů Auto CAD, Inventor, apod. Základní znalost SW Word, Excel, Outlook. Základní znalost anglického jazyka. Proaktivní přístup a spolehlivost,
práce v týmu, orientace na výsledek. Zájem a chuť podílet se na rozvoji společnosti.Tvárnost, flexibilita, touha vzdělávat se.
NÁPLŇ PRÁCE:
Tvorba materiálové rozpisky a výkresové dokumentace el. vinutí statorů asynchronních motorů, uvolňování do systému. Design elektro, úprava převzaté dokumentace zákazníka (vkládání + zapojování vinutí). Návrh materiálů (vinutí, izolace, atd.)
NABÍZÍME: Zázemí stabilní a prosperující firmy, odpovídající mzdové ohodnocení, závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění, 25 dní dovolené, příspěvek na dopravu.
PRVNÍ KONTAKT: paní Kateřina Trlicová, telefonicky v pracovních dnech od 8 do 15 hodin na čísle 731 413 998 nebo emailem na: recepce@tes.cz
ov. 5.4. Minimální vzděláníÚSV SměnnostJednosměnný provoz PracovištěJiráskova 691, 755 01 Vsetín 1 Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně30000 Kč Nastoupit od2019-04-10

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-06T02:13:36

Společnost

TES VSETÍN s.r.o.
  • TES VSETÍN s.r.o.
  • Kontakt : Kateřina Trlicová
  • Telefon : +420 731 413 998
  • E-mail : recepce@tes.cz
  • Adresa : Jiráskova 691, 755 01 Vsetín 1

Klíčová slova

elektro

vinutí

znalost

základní

dokumentace

příspěvek

návrh

stabilní

zázemí