PopisPopis pozice: vedení staveb - montáž silnoproudých zařízení, elektroinstalace
Praxe: min.3 roky
Požadujeme: ŘP sk. B, vyhláška 50/1978 Sb. § 6 a více, praxe v oboru, organizační schopsnosti, komunikativnost, spolehlivost, anglický nebo německý jazyk vítán
Pracovní náplň:vedení a kontrola realizace staveb v oboru elektro , komunikace se zákazníkem
Náplň práce: motivující finanční ohodnocení dle praxe, zkušeností a výsledků, zaměstnanecké benefity, zajímavou a perspektivní práci v ČR, příjemné pracovní prostředí s výborným týmem lidí, odborné vzdělání v rámci interních programů
Nástup: možný ihned nebo po dohodě
Požadované vzdělání: střední odborné s maturitou
Finanční ohodnocení: nástupní plat od 30.000,- Kč Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěKlostermannova 693/10, České Budějovice 3, 370 04 České Budějovice 4 Mzda minimálně30000 Kč Nastoupit od2019-03-26

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-27T01:55:20

Společnost

ELBEN CB s.r.o.
  • ELBEN CB s.r.o.
  • Kontakt : Pavel Beneš
  • Telefon : +420 603 496 150
  • E-mail : benes@elbencb.cz
  • Adresa : Klostermannova 693/10, České Budějovice 3, 370 04 České Budějovice 4

Klíčová slova

odborné

ohodnocení

staveb

vzdělání

oboru

praxe

příjemné

pracovní

perspektivní

práci