PopisZavedená firma, přední výrobce nábytku z masivu hledá komunikativního jedince
na pozici Manager-ka prodeje. Práce spíše vhodná pro ženy.
Jedná se o kancelářské práce v programu Money,
přijímání a vyřizování objednávek - VO, MO, vystavování faktur,
vyřizování emailů v programu outlook.
Vhodného uchazeče, uchazečku zaškolíme.
Hlavní pracovní náplň.
Komunikace se zákazníky, Velkoodběrateli, Eshop.
Příjem objednávek a expedice, vystavení faktur a
komunikace s výrobou.
Znalost program excel, word. Psaní všema deseti výhodou.
požadujeme:
maturita, nejlépe ekonomického směru, není podmínkou
praxi na obdobném místě výhodou, není podmínkou - zaškolíme
znalost práce na PC - Word, Excel, Outlook
komunikativnost
spolehlivost
ochota učit se
uchazeč nejlépe z blízkého okolí
nabízíme:
jednosměnný provoz
možnost zaučení, zaškolení !
mzda - zvýšení po zaškolení a samostatnosti
možnost obědů za zvýhodněnou cenu
zajímavá práce na jednu směnu
v příjemném kolektivu.
První kontakt telefonicky nebo emailem. Minimální vzděláníÚSV SměnnostJednosměnný provoz PracovištěDOMESTAV s.r.o. - pracoviště Herálec pod Žákovou horou, Český Herálec 140, 59201 Herálec pod Žákovou horou Mzda minimálně19000 Kč Mzda maximálně24000 Kč Nastoupit od2019-03-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-26T01:59:19

Společnost

DOMESTAV s.r.o.
  • DOMESTAV s.r.o.
  • Kontakt : Petr Šolc
  • Telefon : +420 777 757 500,566 663 299
  • Adresa : DOMESTAV s.r.o. - pracoviště Herálec pod Žákovou horou, Český Herálec 140, 59201 Herálec pod Žákovou horou

Klíčová slova

práce

excel

word

programu

zaškolení

objednávek

nejlépe

ekonomického

směru

podmínkou praxi