PopisMVP: Thákurova č.p. 676/3, Praha 6
Kontaktovat mailem nfo@faciata.cz nebo tel. 603 179 800 8-17 hod.
POŽADUJEME
" SŠ/VŠ vzdělání stavebního zaměření
" Počítačové dovednosti - Autocad 2D - pokročily, MS Office - pokročilý
" Technické myšlení podmínkou s možností se dále vzdělávat
" Zodpovědnost, flexibilita, organizační schopnosti, samostatnost a komunikativnost
" Aktivní a zodpovědný přístup k práci
" Řidičský průkaz sk. B - výhodou
" Znalost 3D - výhodou
" Znalost v oboru projekce - výhodou

NABÍZÍME
" Účast na zajímavých a významných projektech
" Uplatnění ve stabilní a dynamicky rostoucí společnosti
" Zázemí v mladém a přátelském kolektivu
" Realizace v oboru, který Vás baví
" Odpovídající finanční ohodnocení
" Odměňování závislé na osobních výkonech
" Nástup možný ihned

NÁPLŇ PRÁCE
" Spolupráce při zpracování zakázek v různém stupni dokumentace
" Zpracování projektů dle zadávací dokumentace stavby
" Řešení technických návrhů a jejich koordinace napříč profesemi
" Týmová i samostatná práce na velkých i menších projektech
" Komunikace s klienty na konkrétní zakázce

Zaměstnanecké výhody: Odměny formou motivace Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěFACIATA PROJEKT, s.r.o. Dejvice, Thákurova 676/3, Dejvice, 160 00 Praha 6 Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně30000 Kč Nastoupit od2019-03-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-26T01:59:19

Společnost

FACIATA PROJEKT, s.r.o.
  • FACIATA PROJEKT, s.r.o.
  • Kontakt : Silvie Dohnalová
  • Telefon : +420 603 179 800
  • E-mail : info@faciata.cz
  • Adresa : FACIATA PROJEKT, s.r.o. Dejvice, Thákurova 676/3, Dejvice, 160 00 Praha 6

Klíčová slova

výhodou quot znalost

oboru

mvp

dokumentace quot zpracování

stupni

různém

zakázek

zpracování

práce quot spolupráce