PopisNáplň práce: tvorba projektů řídících rozvaděčů chladírenských technologií, příprava výrobní dokumentace, oživování řídících systémů

Požadujeme: VŠ nebo SŠ - obor elektrotechnika, znalost práce v kreslícím softwaru - ELCAD nebo podobný, znalost AJ výhodou

Nabízíme: smluvní mzda, pracovní smlouva na dobu neurčitou, dovolená 5 týdnů

Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, pošlete nám životopis na e-mail: volnamista@sinop.cz
Bližší informace na tel.387203521 nebo https://sinop.cz Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěSINOP CB a.s. - pobočka České Budějovice, Pod Stromovkou 205, Litvínovice, 370 01 České Budějovice 1 Mzda minimálně37000 Kč Mzda maximálně42000 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-29T11:21:49

Společnost

SINOP CB a.s.
  • SINOP CB a.s.
  • Kontakt : Edita Kupková
  • Telefon : +420 387 203 521
  • E-mail : volnamista@sinop.cz
  • Adresa : SINOP CB a.s. - pobočka České Budějovice, Pod Stromovkou 205, Litvínovice, 370 01 České Budějovice 1

Klíčová slova

práce

řídících

znalost

dovolená

mzda

pracovní

smlouva

dobu

neurčitou