PopisVšeobecná ÚČETNÍ

Co Vás čeká?

Všeobecné účetnictví
Účtování režijních a materiálových faktur
Platební styk (příprava platebního návrhu a příkazu, účtování odchozích plateb)
Účtování dlouhodobého hmotného a nehmotného majetku
Přípravy měsíční a roční závěrky
Příprava a shromažďování podkladů pro banky, audit

Co požadujeme?

Střední vzdělání s maturitou (ekonomické zaměření)
Pracovní zkušenost v oblasti je předností
Uživatelská znalost MS Office (Outlook, Powerpoint, Excel)

Nabízíme Vám!

Odpovídající finanční ohodnocení.
Zaučení zkušenými kolegy
Zázemí české stabilní výrobní společnosti.
Firemní akce pro zaměstnance
Širokou nabídku benefitů: 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování,…
Vzdělávání - jazykové kurzy, odborná školení
Minimální vzděláníÚSV SměnnostJednosměnný provoz PracovištěTREVOS, a.s. - Mašov, Mašov 34, 511 01 Turnov 1 Mzda minimálně25000 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-25T12:36:03

Společnost

TREVOS, a.s.
  • TREVOS, a.s.
  • Kontakt : Pavla Wohlmuthová
  • Telefon : +420 481 363 348
  • Adresa : TREVOS, a.s. - Mašov, Mašov 34, 511 01 Turnov 1

Klíčová slova

všeobecná

stabilní

předností uživatelská

znalost

office

outlook

powerpoint

excelnabízíme

vámodpovídající

finanční