PopisJedná se o zástup za mateřskou dovolenou.

Požadujeme:
vzdělání - kvalifikace v oboru Učitelství v MŠ nebo Pedagogika předškolního věku.
Náplň práce:
výchovné vzdělávací činnosti s dětmi předškolního věku, plánování aktivit dle ŠVP.

Nabízíme:
příspěvek na stravování

V případě zájmu posílejte strukturovaný životopis na uvedenou e-mailovou adresu.
(vybraní uchazeči budou následně pozváni k osobnímu pohovoru) Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostDvousměnný provoz PracovištěMateřská škola Valentýnka Hřebeč, Školská 262, 273 45 Hřebeč Mzda minimálně22000 Kč Nastoupit od2019-04-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-26T01:59:19

Společnost

Mateřská škola Valentýnka, okres Kladno
  • Mateřská škola Valentýnka, okres Kladno
  • Kontakt : Lucie Kušková
  • Telefon : +420 312 253 391
  • Adresa : Mateřská škola Valentýnka Hřebeč, Školská 262, 273 45 Hřebeč

Klíčová slova

předškolního

jedná

švpnabízíme příspěvek

osobnímu

pozváni

následně

uchazeči

adresu vybraní

emailovou

uvedenou