PopisMísto výkonu: Lednická 1533,198 00 Praha 9-Kyje
Kontakt: Srb Tomáš, tel.: 739 825 876, e-mail: info@iqlive.cz

Co vás čeká
- Společnost IQ Live.cz s.r.o. je projekčně realizační firmou, která podniká v oboru projekce Elektroinstalace (silnoproud, slaboproud, měření a regulace, inteligentní elektroinstalace). Poskytuje projekční služby a dodávky těchto systémů. Společnost je součástí nadnárodní skupiny CEE Investments limited se sídlem v Londýně. IQ Live.cz s.r.o. aktuálně hledá výkonného a motivovaného člověka na pozici projektant ELEKTRO.

Nabízíme
- Spolupráci s dynamickou společností
- Týmovou práci v mladém a motivovaném kolektivu
- Možnost profesního rozvoje
- Odpovídající ohodnocení
- Nástup: dohodou

Náplň práce
- Návrh systémového řešení, tvorba výkresů technické a ost. dokumentace (silnoproud, slaboproud, rozvaděče, měření a regulace, ochrana před bleskem)
- Projektový dozor na stavbě
- Kooperace s ostatními členy týmu

Požadujeme
- VŠ nebo SŠ vzdělání v oboru Elektro
- Praxe 2 roky v tvorbě projektové dokumentace pro provedení stavby výhodou, možná je i praxe během studia VŠ
- Praktická zkušenost a znalost AutoCad, REVIT, MS Office
- Praktická zkušenost Sichr, E-PLan, Výpočet rizik dle ČSN EN 62305 - výhodou
- Komunikativnost, organizační schopnosti, spolehlivost
- Časová flexibilita
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěIQ Live.cz s.r.o. - 001 Lednická, Lednická 1533,198 00 Praha 9-Kyje Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně50000 Kč Nastoupit od2017-01-16

Stručné info

  • Zveřejněna:2017-01-07T01:01:03

Společnost

IQ Live.cz s.r.o.
  • IQ Live.cz s.r.o.
  • Kontakt : Tomáš Srb
  • Telefon : +420 739 825 876
  • E-mail : info@iqlive.cz
  • Adresa : IQ Live.cz s.r.o. - 001 Lednická, Lednická 1533,198 00 Praha 9-Kyje

Klíčová slova

výhodou

sro

praktická

zkušenost

regulace

měření

slaboproud

silnoproud

elektroinstalace

praxe