PopisADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/-ICE V LOGISTICE
- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Náplň práce: zajišťování zakázek pro zákazníky, jednání s dodavateli, komunikace se zákazníky, udržování obchodních vztahů, vedení obchodní administrativy, vedení příslušené dokumentace a evidence
- Požadujeme: SŠ vzdělání s maturitou, dobrou znalost práce na PC, AJ nebo NJ výhodou, organizační a obchodní schopnosti, samostatnost, komunikativnost, pečlivost, časovou flexibilitu, bydliště v HK nebo okolí výhodou
- Nabízíme: zajímavou a kreativní práci, možnost seberealizace v dynamicky se rozvíjející firmě, pracoviště v Hradci Králové, zaškolení a odbornou pomoc, odpovídající mzdové ohodnocení, jistotu a zázemí stabilní české společnosti
- Vhodné i pro absolventy/-ky
- V případě zájmu zasílejte své životopisy na email: danielsson-logistics@seznam.cz
Minimální vzděláníÚSV SměnnostJednosměnný provoz PracovištěPrůmyslová 1200/4a, 500 02 Hradec Králové 2 Mzda minimálně18000 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2019-03-04

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-27T01:58:10

Společnost

DANIELSSON Logistics s.r.o.
  • DANIELSSON Logistics s.r.o.
  • Kontakt : Jolana Vacková
  • Adresa : Průmyslová 1200/4a, 500 02 Hradec Králové 2

Klíčová slova

vedení

obchodní

zákazníky

práce

odbornou

zaškolení

králové

hradci

pracoviště

firmě