PopisHledáme zaměstnance na pozici technika výpočetní techniky.

Náplň práce:
Samostatné zjišťování a provádění odborných opravářských a údržbových prací výpočetních systémů, včetně jejich oživování, uvádění do provozu a testování. Lokalizace a odstraňování poruch zařízení výpočetních systémů nebo vyčleněných komponent počítačů, zajišťování profylaxe a běžné údržby těchto částí, údržba, konfigurace serverů, správa a řízení počítačových sítí.

Požadavky:
• Min. SŠ vzdělání v oboru IT (správa IS, programování, vývoj), VŠ - výhodou
• Velmi dobré znalosti z oblasti IT
• Schopnost drobného programování
• Znalost serverových produktů Microsoft (operační systémy serverů) - výhodou
• Certifikáty z oblasti Microsoft produktů - výhodou
• AJ – minimálně středně pokročilý (čtení technické dokumentace, komunikace se zaměstnanci a mailové komunikace)
• Znalost Linux – výhodou
• Znalost databázových systémů (Oracle, MS-SQL), případně virtualizací - výhodou

Nabízíme:
plat min. 17-25 tis. Kč dle vzdělání a praxe
• Flexibilní pracovní doba
• Penzijní připojištění
• Závodní stravování
Minimální vzděláníÚSV SměnnostJednosměnný provoz PracovištěUniverzita Palackého v Olomouci - Ústav molekulární a translační medicíny, Hněvotínská 1333/5, Nová Ulice, 779 00 Olomouc 9 Mzda minimálně17000 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2019-04-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-26T14:25:48

Společnost

Univerzita Palackého v Olomouci
  • Univerzita Palackého v Olomouci
  • Kontakt : Martina Smitalová
  • Adresa : Univerzita Palackého v Olomouci - Ústav molekulární a translační medicíny, Hněvotínská 1333/5, Nová Ulice, 779 00 Olomouc 9

Klíčová slova

systémů

microsoft

oblasti

vzdělání

správa

serverů

produktů

výpočetních

pokročilý

středně