PopisVaše pracovní náplň:
- Lehká, čistá montážní činnost bez velké fyzické zátěže
- Budete zpracovávat kabely a konektory pro přenos dat,
- Vaše pracoviště je moderní, vysoce čisté, klidné, příjemné a světlé,
- U takzvané kabelové konfekce záleží podobně jako u textilní konfekce na velké schopnosti koncentrace a trpělivosti,
- Námi vyráběné kabelové svazenky se používají například v inkubátorech pro předčasně narozené děti. Přebíráme tedy odpovědnost za systémy na záchranu života a pracujeme velmi koncentrovaně, precizně a spolehlivě,
- Dostanete se do rodinné firmy a budete respektovat náš etický kodex,
- V souladu se svými požadavky a schopnostmi můžete dále zvyšovat svou kvalifikaci a zvýšit tak i příjmy dle naší kvalifikační matice.
Váš profil:
- Rádi vykonáváte jemnou, čistou práci jako např. manuální práci
- Máte trpělivost a dokážete pracovat soustředěně při jemné montážní práci,
- Odpovědnost, spolehlivost a flexibilita
Nehledáme žádné „příležitostné pracovníky“, kteří dnes pracují tady a zítra o dům dál.
Hledáme přátelské, poctivé a spolehlivé kolegyně a kolegy na dvousměnný provoz, kteří mají zájem o dlouhodobou spolupráci.
Pokud jsme ve Vás vzbudili zájem, pošlete nám žádost o místo společně s údajem o možném termínu nástupu. Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostDvousměnný provoz PracovištěCiS SYSTEMS s.r.o.-003, P. Bezruče 22, 463 62 Hejnice Mzda minimálně15000 Kč Mzda maximálně21000 Kč Nastoupit od2019-02-26

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-26T08:17:56

Společnost

CiS SYSTEMS s.r.o.
  • CiS SYSTEMS s.r.o.
  • Kontakt : Radka Krejčová
  • Telefon : +420 482 412 422
  • Adresa : CiS SYSTEMS s.r.o.-003, P. Bezruče 22, 463 62 Hejnice

Klíčová slova

zájem

montážní

velké

konfekce

kabelové

práci

práci odpovědnost

jemné

soustředěně

pracovat